REEDIN KEVPRO V3

Kuumakse al. 25.11 / 60 kuud

769.00

REEDIN KEVPRO V3

KevPro on mõeldud sõitjatele, kellele meeldib kiiresti sõita ja kes soovivad tundlikku, andestavat ja haarduvat lauda. Kevin on sõitnud selle andestuse ja hämmastava haarde tõttu, mis valmistab teid ette suuremateks ja paremateks hüpeteks, pakkudes samal ajal kõige sujuvamat ja kontrollitumat maandumist. Teid hämmastab, kui kergesti laud läbi loksutava vee läbi sõidab, et saaksite laadida ja sooritada oma elu suurimaid hüppeid. Ainulaadne põhjaosa, millel on täisnõgus põhi koos kolmekordsete nõgusate kanalitega, on spetsiaalselt loodud tagama maksimaalse haarduvuse otste piirkonnas teie tagumise jala suunas, lastes samal ajal veel maksimaalse kiiruse saavutamiseks laua keskel vabamalt voolata. Meie siini servakanalid suurendavad haarduvust teie jalgade vahel. Nii et olenemata sellest, kas sõidate tahapoole või keskele kaldudes, kogete alati maksimaalset haarduvust.

Laua komplekti kuulub laud ja uime set 4 tk. 

Laua komplekti ei kuulu sidemed.

 

KevPro is for riders that like to ride fast and want a responsive, forgiving and grippy board.

Ridden by Kevin for it’s forgiveness and its amazing grip, that sets you up for bigger & better jumps while offering the smoothest and most controlled landings. You’ll be amazed by how easily the board rides through choppy water, to let you load and send some of the biggest jumps of your life.

The unique Bottom shaping featuring a full concave bottom with triple concave channels is specifically designed to provide maximum grip in the tip area towards your back foot while letting the water flow more freely in the center of the board for maximum speed. Our rail edging channels increases the grip in between your feet. So no matter if you’re riding leaning back or centered you will always experience maximum grip.

Suurus

133×40, 136×41.5, 139×42

Sulle võib meeldida ka…