fbpx

Transpordiinfo

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset tellimuse tasumist) komplekteerib Reedin Baltics OÜ tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele DPD -le.

Tööpäevadel esitatud ja makstud tellimused saate reeglina kätte juba Eestis 1-3 tööpäeva jooksul, kui kaup on Eesti laos. Läti ja Leedu saadetise puhul 5-7 tööpäeva, kui kaup on Eesti laos. Maksimaalne tarneaeg on üldjuhul kuni 14 päeva. Juhul kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Reedin Baltics OÜ klienditugi Kliendiga kokku sobiva tarneaja.

Eelnevalt näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse tasumise hetkest.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele, kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

Reedin Baltics OÜ ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Reedin Baltics OÜ ei saanud mõjutada või ette näha.

Sulge
Sign in
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.