45%

REEDIN SUPERMODEL V3

Kuumakse al. 21.26 / 60 kuud

648.45950.95

SKU- Kategooriad, ,

REEDIN SUPERMODEL V3

SuperModel lohe tunneb end sinu keha pikendusena. Tunnete alati, kus lohe on ja mida see teeb. See tähendab, et saate vee peal kõige lõbusamalt veeta ja keskenduda lihtsalt oma trikkidele, lainetele või millelegi, mida ookean otsustab teile pakkuda. See, kuidas lohe pöörleb ja lendab, tähendab, et see on äärmiselt mitmekülgne. See annab tohutu tõuke, et hüpata ülikõrgele ja lihtsalt liikuda. Kui lainetus tõuseb, võite haarata surfilaua ja sõita mis tahes lainetel. Sile vesi? Minge vabastiili sessioonile või kergele tuulele. Olenemata tingimustest või mis tahes teie sõidustiilist, SuperModel teeb seda.

Komplekti kuulub lohe, lohekott, paranduskomplekt.

Komplekti ei kuulu pump ja poom.

 

Supermodel feels like an extension of your body. you always feel where the kite is and what it’s doing. That means you can have the most fun on the water and just focus on your tricks, the waves, or whatever the ocean decides to throws at you.

The way the kite turns and flies means it’s extremely versatile. It gives huge lift to jump super high and just go massive. If the swell picks up you can grab a surf board and ride any kind of waves. Flat water? go for an unhooked freestyle session or light wind foiling.

Whatever the conditions or whatever your riding style, Supermodel does it.

Suurus

4m2, 5m2, 6m2, 7m2, 8m2, 9m2, 10m2, 11m2, 12m2, 14m2

Värv

Must, Sinine

Sulle võib meeldida ka…