25%

SuperModel V3 + DREAMSTICK X

 

 

Kuumakse al. 43.77 / 60 kuud

1,333.501,746.00

SKU- Kategooriad, ,

SuperModel V3

SUPERMODEL TEEB SEDA SuperModel lohe tunneb end sinu keha pikendusena. Tunnete alati, kus lohe on ja mida see teeb. See tähendab, et saate vee peal lõbutseda ja keskenduda lihtsalt oma trikkidele, lainetele või millele iganes, mida ookean otsustab teile pakkuda. See, kuidas lohe pöörleb ja lendab, tähendab, et see on äärmiselt mitmekülgne. See annab tohutu tõuke, et hüpata ülikõrgele ja lihtsalt liikuda. Kui lainetus tõuseb, võite haarata surfilaua ja sõita mis tahes lainetel. Sile vesi? Minge vabastiili sessioonile või nõrga tuulega. Olenemata tingimustest või mis tahes teie sõidustiilist, SuperModel teeb seda.

DreamStick X on kõige sujuvam, funktsionaalsem, lihtsam ja parim kvaliteedikontrollisüsteem, mida olete kunagi kasutanud. Meie täiesti uus Monobloc depower, mis on ehitatud kahekordsete õõnsustega – lendamise nööri ja depoweri köie jaoks – pakkudes parimat võimalikku automaatselt pööratavat lahendust, tagades samal ajal liikumisvabaduse, mis võimaldab teil korraga juhtida ja võimsust vabastada. DreamStick X seadis juhtimissüsteemidele uue standardi. Proovige seda üks kord, te ei saa enam teise lohe poomiga sõita!

Pakkumine sisaldab -25% allahindlust.

Pakkumine sisaldab lohet (vali suurus, lohekotti, pumpa ja poomi.

 

SUPERMODEL
DOES IT

Supermodel feels like an extension of your body. you always feel where the kite is and what it’s doing. That means you can have the most fun on the water and just focus on your tricks, the waves, or whatever the ocean decides to throw at you.

The way the kite turns and flies means it’s extremely versatile. It gives huge lift to jump super high and just go massive. If the swell picks up you can grab a surf board and ride any kind of waves. Flat water? go for an unhooked freestyle session or light wind foiling.

Whatever the conditions or whatever your riding style, Supermodel does it.

DreamStick X is the most streamlined, functional, simple and best quality control system you’ve ever held.

Featuring our all new Monobloc depower, built with double cavities – for flagging line and depower rope – providing the best auto-swivelling solution possible while still ensuring the freedom of movement to let you steer and depower at the same time.

The DreamStick X set a new standard for control systems.

Try it once, you won’t be able to ride another bar again!

Suurus

4m2+bar+pump, 5m2+bar+pump, 6m2+bar+pump, 7m2+bar+pump, 8m2+bar+pump, 9m2+bar+pump, 10m2+bar+pump, 11m2+bar+pump, 12m2+bar+pump, 14m2+bar+pump

Varv

Must, Sinine