35%

SuperModel V3 comp+ Super E comp 2022

 

 

Kuumakse al. 55.83 / 60 kuud

1,706.902,066.35

SuperModel V3

SUPERMODEL TEEB SEDA SuperModel lohe tunneb end sinu keha pikendusena. Tunnete alati, kus lohe on ja mida see teeb. See tähendab, et saate vee peal lõbutseda ja keskenduda lihtsalt oma trikkidele, lainetele või millele iganes, mida ookean otsustab teile pakkuda. See, kuidas lohe pöörleb ja lendab, tähendab, et see on äärmiselt mitmekülgne. See annab tohutu tõuke, et hüpata ülikõrgele ja lihtsalt liikuda. Kui lainetus tõuseb, võite haarata surfilaua ja sõita mis tahes lainetel. Sile vesi? Minge vabastiili sessioonile või nõrga tuulega. Olenemata tingimustest või mis tahes teie sõidustiilist, SuperModel teeb seda.

SUPER E

SUPER E Lihtsaim, professionaalne lohelaud. Disainitud kõigi KevPro eksklusiivsete kujunditega, kuid erineva paindemustri ja kontuuriga, mis on sihikindlalt loodud, et anda samad unikaalsed omadused neile, kes sõidavad tavakiirusel. Ainulaadne põhjaosa, millel on täisnõgus põhi koos kolmekordsete nõgusate kanalitega, on spetsiaalselt loodud tagama maksimaalse haarduvuse otste piirkonnas teie tagumise jala suunas, lastes samal ajal veel maksimaalse kiiruse saavutamiseks laua keskel vabamalt voolata. Siini lähedal asuv süvend muudab laua haaramise ja hoidmise lihtsamaks. Meie super jala aasadega paigaldusega kogete kindlasti kõige mugavamat sõitu, mis teil kunagi olnud on.

Pakkumine sisaldab -25% allahindlust. Komplekt sisaldab: Reedin SuperModel V3 2022 aasta lohe, Dreamsticx lohepoomi, Pumpa, Super E lohelaud, 5cm uimed + SuperBinding sidemed.

Laua suuruste valik: 134×40 cm, 137×41 cm, 140×42 cm, 143×43 cm.

 

SUPERMODEL
DOES IT

Supermodel feels like an extension of your body. you always feel where the kite is and what it’s doing. That means you can have the most fun on the water and just focus on your tricks, the waves, or whatever the ocean decides to throw at you.

The way the kite turns and flies means it’s extremely versatile. It gives huge lift to jump super high and just go massive. If the swell picks up you can grab a surf board and ride any kind of waves. Flat water? go for an unhooked freestyle session or light wind foiling.

Whatever the conditions or whatever your riding style, Supermodel does it.

SUPER E
The easiest, pro performance board

Designed with all the exclusive shaping of the KevPro, but with a different flex pattern and outline that is purposefully designed to give the same unique characteristics for those that ride at normal speeds.

The unique Bottom shaping featuring a full concave bottom with triple concave channels is specifically designed to provide maximum grip in the tip area towards your back foot while letting the water flow more freely in the center of the board for maximum speed.

The recess close to the rail makes it easier to grab and hold the board. Mounted with our super binding you will certainly experience the most comfortable ride you’ve ever had.

Suurus

4m2+bar+superE, 5m2+bar+superE, 6m2+bar+superE, 7m2+bar+superE, 8m2+bar+superE, 9m2+bar+superE, 10m2+bar+superE, 11m2+bar+superE, 12m2+bar+superE, 14m2+bar+superE

Varv

Must, Sinine